Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Bonarka For Business B

ul. Puszkarska, Kraków, Południe

Zobacz biuro 12 307 01 20

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Do dyspozycji najemców budynku Bonarka For Business B oddane zostało ponad 7.900 mkw powierzchni biurowej na 7 kondygnacjach naziemnych. Konstrukcja biurowca umożliwia swobodną aranżację wnętrz. W standardzie wyposażenia są m.in. nowoczesne systemy teleinformatyczne. Do dyspozycji najemców udostępniono 354 miejsca parkingowe. Bonarka For Business to nowoczesny, urbanistyczny kompleks składający się z 4 biurowców. Doskonała lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do Rynku Głównego i Wawelu (10 min.), a także do strategicznych punktów w mieście: głównego węzła komunikacyjnego i Ronda Mateczny (5 min.) oraz obwodnicy Krakowa i autostrady A4 (10 min.). Kompleks B4B znajduje się w niedalekiej odległości od stacje kolejowych: Bonarka i Płaszów, a także od centrum handlowo-rozrywkowego Bonarka City Center.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Informacje

  • Całkowita powierzchnia8 900 m2
  • Powierzchnia typowego piętra1 250 m2
  • Data zakończenia budowy2011

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
12 307 01 20
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.