Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Browar Lubicz - Kotłownia (bud. I)

ul. Lubicz, Kraków, Śródmieście

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Budynek Kotłowni w kompleksie Browar Lubicz to ponad 800 metrów kwadratowych powierzchni biurowo-usługowej do wynajęcia. Atutem inwestycji jest jej położenie. Browar Lubicz znajduje się w samym sercu miasta, jest oddalony 800 metrów od Rynku i otaczających go zabytków Starego Miasta. Na królewski Wawel lub magiczny Kazimierz można stąd dojść spacerem w zaledwie 20 minut. W sąsiedztwie Browaru znajdują się najlepsze krakowskie hotele, galeria handlowa oraz Dworzec Główny, zapewniający szybkie połączenia kolejowe z Warszawą i innymi miastami oraz z międzynarodowym lotniskiem Balice. To sprawia, że Browar Lubicz jest również idealnym miejscem do prowadzenia biznesu.

Oferta najmu

  • Stawka czynszu11—14 €/m2
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Informacje

  • Całkowita powierzchnia840 m2
  • Powierzchnia typowego piętra300 m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.