Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Kopcińskiego 77

ul. Kopcińskiego 77, Łódź, Widzew

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Biurowiec Kopcińskiego 77 powstał na terenie dawnej fabryki wyrobów dzianych Henryka Dziembora, w 2010 roku budynek przeszedł rewitalizację i modernizację. Obiekt jest położony w centrum Łodzi, u zbiegu głównych arterii miejskich - al. Piłsudskiego oraz al. Rydza-Śmigłego. Zaletą lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja ze wszystkimi częściami miasta oraz bliskość trasy Gdańsk - Katowice. W sąsiedztwie budynku znajduje się m.in. Sąd Rejonowy oraz korty do gry w squasha. Kopcińskiego 77 oferuje najemcom ponad 1.400 mkw powierzchni biurowej. Budynek jest w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych. Obiekt jest monitorowany, ma zapewnioną całodobową ochronę. Miejsca parkingowe znajdują się bezpośrednio przy budynku, a także w odległości 150 m od biurowca.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.