Pazim

ul. Rodła 8, Szczecin

12345

4/5 (4 oceny)

Zobacz biuro 22 101 00 09

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Pazim to nowoczesny kompleks biurowo-usługowy, oferujący powierzchnie do wynajęcia w najwyższym standardzie, rozmieszczone na 22 piętrach. Istnieje możliwość łączenia i dowolnej aranżacji pomieszczeń biurowych zgodnie z potrzebami najemców. Na każdym piętrze znajdują się toalety oraz pomieszczenia kuchenne. Budynek posiada strzeżony parking podziemny. Biurowiec jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Pazim oferuje szereg usług dodatkowych do kompleksu należą m.in.: punkt pocztowy, biuro podróży, kawiarnia, klub nocny, SPA i hotel. Pazim znajduje się w centrum miasta, na przecięciu głównych linii komunikacji miejskiej: tramwajów i autobusów, które umożliwiają swobodne połączenia ze wszystkimi dzielnicami. W pobliżu znajdują się urzędy administracji miejskiej, wojewódzkiej i państwowej.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchnia20—152 m2
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna4,50 €/m2PLN

Informacje

  • Całkowita powierzchnia22 000 m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 101 00 09
×
Pazim, ul. Rodła 8, , SzczecinPazim, ul. Rodła 8, , Szczecin

ul. Rodła 8
Szczecin

  • Dostępne biura3
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Dostępna powierzchnia20—152m2

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas