Pazim

ul. Rodła 8, Szczecin

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Pazim to nowoczesny kompleks biurowo-usługowy, oferujący powierzchnie do wynajęcia w najwyższym standardzie, rozmieszczone na 22 piętrach. Istnieje możliwość łączenia i dowolnej aranżacji pomieszczeń biurowych zgodnie z potrzebami najemców. Na każdym piętrze znajdują się toalety oraz pomieszczenia kuchenne. Budynek posiada strzeżony parking podziemny. Biurowiec jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Pazim oferuje szereg usług dodatkowych do kompleksu należą m.in.: punkt pocztowy, biuro podróży, kawiarnia, klub nocny, SPA i hotel. Pazim znajduje się w centrum miasta, na przecięciu głównych linii komunikacji miejskiej: tramwajów i autobusów, które umożliwiają swobodne połączenia ze wszystkimi dzielnicami. W pobliżu znajdują się urzędy administracji miejskiej, wojewódzkiej i państwowej.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchnia20—1 237 m2
  • Stawka czynszu12—15 €/m2
  • Opłata eksploatacyjna4 €/m2

Informacje

  • Całkowita powierzchnia22 000 m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.