Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Linde Material Handling

ul. Płochocińska 59, Warszawa, Białołęka

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Linde Material Handling to 3-kondygnacyjny budynek biurowo - magazynowy oferujący ok. 3 700 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Obiekt posiada własny parking naziemny zlokalizowany przed budynkiem. Biurowiec znajduje się na północnych krańcach miasta, na warszawskiej Białołęce, niedaleko Centrum Handlowego Marywilska 44 oraz Trasy Toruńskiej. W pobliżu przystanki autobusowe, a nieco dalej stacja kolejowa Warszawa Żerań. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 25 minut, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – ok. 30 minut, do Mazowieckiego Portu Lotniczego w Modlinie ok. 45 minut. Budynek w całości zajmowany jest przez jedną firmę.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Informacje

  • Data zakończenia budowy2005

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.