City Tower

ul. Świętokrzyska 36, Warszawa, Centrum

12345

5/5 (1 ocena)

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

City Tower to nowoczesny 160-metrowy budynek o kaskadowej bryle oferujący ok. 65 000 m2 powierzchni całkowitej. Wieżowiec pełni funkcję biurowo – handlowo – usługową. To kolejna inwestycja w Warszawie, w ramach której budowane jest połączenie ze stacją metra. Wysoki standard wykończenia, możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni oraz przeszklone elewacje i optymalny dostęp światła dziennego, zapewniają komfortowe warunki pracy. Do dyspozycji najemców podziemne miejsca parkingowe. Wieżowiec znajduje się na warszawskim Śródmieściu, przy granicy z dzielnicą Wola, w biznesowym centrum stolicy. W najbliższym otoczeniu znajduje się wiele prestiżowych biurowców będących siedzibami m.in. banków i międzynarodowych korporacji. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się Pałac Kultury i Nauki, CH Złote Tarasy, Dworzec Centralny oraz Park Świętokrzyski. Atutem biurowca jest jego atrakcyjna i bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja. Bliskość głównych dróg umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, wspomniany dworzec kolejowy oraz stacja II linii metra Rondo ONZ. Dojazd samochodem do Lotniska Chopina w Warszawie zajmuje zaledwie 20 minut. Położenie w ścisłym centrum miasta pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej oraz hotelowej. Zakończenie budowy I etapu planowane jest na przełom 2021 i 2022 roku.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchnia300—37 000 m2
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informacje

  • Całkowita powierzchnia65 000 m2
  • Data zakończenia budowy2022

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
×
City Tower, ul. Świętokrzyska 36, Centrum, WarszawaCity Tower, ul. Świętokrzyska 36, Centrum, Warszawa

ul. Świętokrzyska 36
Warszawa, Centrum

  • Dostępne biura30
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas