Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Krakowskie Przedmieście 79

ul. Krakowskie Przedmieście 79, Warszawa, Centrum

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Krakowskie Przedmieście 79 to stylowa kamienica oferująca ok. 2 000 m2 powierzchni użytkowej na wynajem. Do dyspozycji najemców jest również 16 miejsc parkingowych. Obiekt znajduje się w samym sercu stolicy, na Starym Mieście, blisko Zamku Królewskiego w Warszawie. Krótki spacer pozwala dotrzeć do Rynku Starego Miasta, Ogrodu Krasińskich czy Ogrodu Saskiego. Prestiż lokalizacji potwierdzają znajdujące się w okolicy: budynek Opery Narodowej i Teatru Wielkiego, liczne pałace oraz budynki rządowe. Kamienica położona jest przy alei Solidarności – jednej z głównych arterii komunikacyjnych tej części miasta. Przebiegający w sąsiedztwie most Śląsko – Dąbrowski pozwala na szybką komunikację z dzielnicami prawobrzeżnej Warszawy. Lokalizacja oferuje szeroki dostęp do transportu publicznego. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja I linii metra Ratusz Arsenał. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 10 minut, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – ok.30 minut. Położenie w ścisłym centrum miasta pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty gastronomicznej i kulturalnej, tak bogatej i różnorodnej w tej okolicy.

Standard

  • Klimatyzacja
  • Wykładzina
  • Czujnik dymu
  • Okablowanie elektryczne
  • Otwierane okna

Oferta najmu

  • Stawka czynszu60—67 PLN/m2
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Informacje

  • Całkowita powierzchnia2 800 m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl - pokaż więcej

Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.
Zadzwoń do nas