Moniuszki 8

ul. Moniuszki 8, Warszawa, Centrum

12345

5/5 (2 oceny)

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Moniuszki 8 to przedwojenna, zabytkowa kamienica pełniąca funkcję biurową. Na parterze znajdują się lokale handlowo – usługowe. Posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Do dyspozycji najemców naziemne miejsca parkingowe wzdłuż ulicy. Atutem budynku jest jego atrakcyjna i bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja. Kamienica znajduje się na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Filharmonii Narodowej, nowoczesnych biurowców, Pałacu Kultury i Nauki oraz parku Świętokrzyskiego. Położenie umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja Świętokrzyska, na której krzyżują się dwie linie metra, a nieco dalej - Dworzec Centralny PKP. Dojazd samochodem do Lotniska Chopina w Warszawie zajmuje ok. 25 minut. Lokalizacja w ścisłym centrum pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej oraz hotelowej.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchniaProsimy o kontakt
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
×
Moniuszki 8, ul. Moniuszki 8, Centrum, WarszawaMoniuszki 8, ul. Moniuszki 8, Centrum, Warszawa
Szybkie zapytanie

ul. Moniuszki 8
Warszawa, Centrum

  • Dostępne biura0
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Dostępna powierzchniaNone—Nonem2

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas