Multico

ul. Ciasna 6, Warszawa, Centrum

12345

5/5 (1 ocena)

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Multico to kameralny i nowoczesny budynek biurowy oferujący ok. 2 000 m2 powierzchni całkowitej rozmieszczonej na 7 kondygnacjach naziemnych. Powierzchnia typowego piętra wynosi ok. 300 m2. Komfortowe warunki pracy zapewnia wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji najemców naziemne i podziemne miejsca parkingowe. Biurowiec znajduje się na warszawskim Śródmieściu, w okolicy Rynku Starego Miasta i wielu atrakcji turystycznych. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części stolicy, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W pobliżu przystanki autobusowe, nieco dalej przystanki tramwajowe oraz stacje I linii metra. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 10 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – ok. 30 minut. Położenie w ścisłym centrum miasta pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej oraz hotelowej. W sąsiedztwie znajduje się wiele ambasad i instytucji rządowych.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchnia150—450 m2
  • Stawka czynszu65 PLN/m2
  • Opłata eksploatacyjna25 PLN/m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Multico, ul. Ciasna 6, Centrum, WarszawaMultico, ul. Ciasna 6, Centrum, Warszawa

ul. Ciasna 6
Warszawa, Centrum

  • Dostępne biura2
  • Stawka czynszu65 PLN/m2

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas