Eko Park

ul. Żaryna 7, Warszawa, Mokotów

12345

5/5 (1 ocena)

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Eko Park to kompleks budynków apartamentowych o podwyższonym standardzie z pomieszczeniami handlowo – usługowymi na parterze. Lokale posiadają witryny oraz wejście od strony ulicy. Istnieje możliwość podziału na mniejsze moduły. Osiedle znajduje się w prestiżowej części warszawskiego Mokotowa, blisko parku Pole Mokotowskie. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, nieco dalej stacja I linii metra Pole Mokotowskie. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 10 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – ok. 15 minut. W okolicy wiele wydziałów uczelni wyższych. Położenie blisko centrum miasta pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej oraz hotelowej.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchniaProsimy o kontakt
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna5 PLN/m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
×
Eko Park, ul. Żaryna 7, Mokotów, WarszawaEko Park, ul. Żaryna 7, Mokotów, Warszawa

ul. Żaryna 7
Warszawa, Mokotów

  • Dostępne biura0
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas