Fort Mokotów

ul. Racławicka 99, Warszawa, Mokotów

12345

2/5 (15 ocen)

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Fort Mokotów to wyjątkowe, klimatyczne miejsce z bogatą historią. Znajduje się tu kompleks budynków, w których można zamieszkać, wynająć biuro czy zorganizować event, a wszystko otoczone parkiem. Dostępne powierzchnie biurowe, hale, sale wystawiennicze i pracownie są przestrzenią do twórczej adaptacji. Najlepiej odnajdują się tu studia filmowe, dźwiękowe, fotograficzne, pracownie architektoniczne czy projektowe. Innymi słowy jest to miejsce, które szczególnie upodobali sobie przedstawiciele kreatywnych zawodów. Kompleks znajduje się na warszawskim Mokotowie, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko głównych arterii komunikacyjnych. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, a nieco dalej stacja I linii metra Racławicka. W niedużej odległości od budynków znajduje się Galeria Mokotów oraz park Pole Mokotowskie, a w sąsiedztwie jest szpital, wiele szkół i przedszkoli. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 15 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – ok. 12 minut.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchnia250—550 m2
  • Stawka czynszu12,50 €/m2PLN
  • Opłata eksploatacyjna19,50 PLN/m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
×
Fort Mokotów, ul. Racławicka 99, Mokotów, WarszawaFort Mokotów, ul. Racławicka 99, Mokotów, Warszawa
Szybkie zapytanie

ul. Racławicka 99
Warszawa, Mokotów

  • Dostępne biura2
  • Stawka czynszu12,50 €/m2PLN
  • Dostępna powierzchnia250—550m2

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas