Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Jems HQ

ul. Gagarina 28 A, Warszawa, Mokotów

Zobacz biuro 22 243 04 88

Opis

Jems HQ to budynek oferujący ok. 1 200 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia, rozmieszczonej na 5 kondygnacjach naziemnych. Ciekawa architektura budynku sprawia, że jest on łatwo rozpoznawalny. Znaczne przeszklenia fasady zapewnią wnętrzom doskonały dostęp światła dziennego, co podnosi komfort pracy. Budynek znajduje się na warszawskim Mokotowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie. Biurowiec jest doskonale usytuowany pod względem komunikacyjnym i dostępności transportu miejskiego. Położony jest w pobliżu ul. Czerniakowskiej i Puławskiej oraz w niedużej odległości od Trasy Siekierkowskiej i Mostu Łazienkowskiego, co pozwala na swobodną komunikację z dzielnicami prawobrzeżnej Warszawy. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 15 minut, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – ok. 25 minut. Budynek w całości zajmowany przez jedną firmę.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.