Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Jems HQ

ul. Gagarina 28 A, Warszawa, Mokotów

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Jems HQ to budynek oferujący ok. 1 200 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia, rozmieszczonej na 5 kondygnacjach naziemnych. Ciekawa architektura budynku sprawia, że jest on łatwo rozpoznawalny. Znaczne przeszklenia fasady zapewnią wnętrzom doskonały dostęp światła dziennego, co podnosi komfort pracy. Budynek znajduje się na warszawskim Mokotowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie. Biurowiec jest doskonale usytuowany pod względem komunikacyjnym i dostępności transportu miejskiego. Położony jest w pobliżu ul. Czerniakowskiej i Puławskiej oraz w niedużej odległości od Trasy Siekierkowskiej i Mostu Łazienkowskiego, co pozwala na swobodną komunikację z dzielnicami prawobrzeżnej Warszawy. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 15 minut, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – ok. 25 minut. Budynek w całości zajmowany przez jedną firmę.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.
Zadzwoń do nas