Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Krasickiego 53

ul. Krasickiego 53, Warszawa, Mokotów

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Krasickiego 53 to atrakcyjna, wolnostojąca rezydencja z ogrodem o powierzchni całkowitej ok. 580 m2, rozmieszczonej na 2 kondygnacjach naziemnych. Obiekt zaadaptowany na cele biurowe oferuje powierzchnie biurowe do wynajęcia o wysokim standardzie wykończenia. Istnieje możliwość aranżacji wnętrz według potrzeb najemcy. Budynek znajduje się na warszawskim Mokotowie, pomiędzy dwoma większymi arteriami komunikacyjnymi – al. Niepodległości oraz ul. Puławską. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja I linii metra Racławicka. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje nieco ponad 10 minut, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – ok. 15 minut.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.
Zadzwoń do nas