Mitex HQ

ul. Postępu 5 A, Warszawa, Mokotów

12345

5/5 (1 ocena)

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Mitex HQ to nowoczesny budynek biurowy oferujący ok. 1 900 m2 powierzchni całkowitej na wynajem, rozmieszczonej na 4 kondygnacjach naziemnych. Prostą architekturę przełamuje przeszklony parter i zaakcentowane wejście podkreślone na całej wysokości budynku. Do dyspozycji najemców naziemne miejsca parkingowe znajdujące się na ogrodzonym terenie wokół obiektu. Nieruchomość znajduje się w dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części Mokotowa. Atutem biurowca jest jego atrakcyjna i bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja. Położony jest blisko lotniska, Galerii Mokotów oraz głównych dróg tej części miasta, w tym trasy S79 prowadzącej wprost do Południowej Obwodnicy Warszawy. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja kolejowa Warszawa Służewiec. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 20 minut, do wspomnianego Lotniska Chopina w Warszawie – niecałe 10 minut. Otoczenie biurowców, banków i siedzib międzynarodowych firm sprzyja rozwojowi biznesu. Położenie w intensywnie rozwijającej się okolicy pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty handlowo – usługowej, medycznej, gastronomicznej, kulturalnej oraz hotelowej. Budynek w całości zajmowany jest przez jedną firmę.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchniaProsimy o kontakt
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informacje

  • Całkowita powierzchnia1 913 m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Mitex HQ, ul. Postępu 5 A, Mokotów, WarszawaMitex HQ, ul. Postępu 5 A, Mokotów, Warszawa

ul. Postępu 5 A
Warszawa, Mokotów

  • Dostępne biura0
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas