Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Statoil HQ

ul. Puławska 86, Warszawa, Mokotów

Zobacz biuro 22 243 04 88

Opis

Statoil HQ to nowoczesny budynek o ciekawej i rozpoznawalnej architekturze, oferujący ok. 2 200 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia, rozmieszczonej na 7 kondygnacjach naziemnych. Znaczne przeszklenia zapewniają optymalny dostęp naturalnego światła dziennego, co podnosi komfort pracy. Do dyspozycji najemców są miejsca postojowe usytuowane na parkingu tuż przy budynku. Biurowiec znajduje się na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Puławskiej - jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, nieco dalej stacja I linii metra Racławicka. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 10 minut, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – ok. 15 minut. Obiekt w całości zajmowany jest przez jedną firmę.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informacje

  • Data zakończenia budowy2005
Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.