Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Telewizja Polska

ul. Woronicza 17, Warszawa, Mokotów

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Siedziba TVP to nowoczesny budynek oferujący ok. 11 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia rozmieszczonej na 11 kondygnacjach naziemnych. Obiekt zapewnia najemcom blisko 250 miejsc parkingowych. Nietypowa architektura sprawia, że biurowiec jest znakomicie rozpoznawalny. Konstrukcja budynku pozwala na funkcjonalną i elastyczną aranżację przestrzeni. Znaczne przeszklenia gwarantują optymalny dostęp naturalnego światła dziennego, co podnosi komfort pracy. Obiekt poza częścią biurową mieści studia oraz zaplecze techniczne potrzebne do nadawania programów telewizyjnych. Budynek TVP znajduje się na warszawskim Mokotowie, blisko al. Niepodległości – jednej z głównych arterii tej części stolicy. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja I linii metra Wierzbno. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 10 minut, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – niecałe 15 minut.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Informacje

  • Całkowita powierzchnia11 000 m2
  • Data zakończenia budowy2007

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl - pokaż więcej

Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.
Zadzwoń do nas