Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Wielicka 52

ul. Wielicka 52, Warszawa, Mokotów

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Walicka 52 to luksusowa rezydencja na warszawskim Mokotowie oferująca 506 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Zaprojektowana w argentyńskim stylu z uwagi na pochodzenie architekta. Powierzchnia działki to 865 m2. Budynek znajduje się na warszawskim Mokotowie, w sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych. Doskonale skomunikowana lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno prywatnym jak i publicznym środkiem transportu. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacje I linii metra: Wilanowska i Wierzbno. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego oraz do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina zajmuje ok. 15 minut.

Oferta najmu

  • Stawka czynszu57 PLN/m2
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Informacje

  • Całkowita powierzchnia506 m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.