Berneńska 6

ul. Berneńska 6, Warszawa, Praga

12345

5/5 (1 ocena)

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Berneńska 6 to kameralny, 2-piętrowy, wolnostojący budynek, oferujący ok. 840 m2 powierzchni całkowitej. Z uwagi na fakt, iż był siedzibą jednej z ambasad, spełnia podwyższone wymogi bezpieczeństwa. Obiekt posiada garaż oraz naziemne miejsca postojowe na ogrodzonym terenie posesji. Nieruchomość znajduje się na warszawskiej Pradze Południe, w pobliżu Wału Miedzeszyńskiego i Alei Stanów Zjednoczonych – głównych arterii komunikacyjnych tej części miasta. Bliskość Mostu Łazienkowskiego umożliwia szybkie połączenie z dzielnicami lewobrzeżnej Warszawy. Lokalizacja pozwala na sprawne przemieszczanie się, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje mniej niż 15 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – ok. 25 minut.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchnia84—840 m2
  • Stawka czynszu45 PLN/m2

Informacje

  • Całkowita powierzchnia840 m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
×
Berneńska 6, ul. Berneńska 6, Praga, WarszawaBerneńska 6, ul. Berneńska 6, Praga, Warszawa
Szybkie zapytanie

ul. Berneńska 6
Warszawa, Praga

  • Dostępne biura4
  • Stawka czynszu45 PLN/m2
  • Dostępna powierzchnia84—840m2

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas