Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

KIR HQ

ul. Pileckiego 65, Warszawa, Ursynów

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Krajowa Izba Rozliczeniowa HQ to nowoczesny budynek oferujący ponad 4 200 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia, rozmieszczonej na 4 kondygnacjach naziemnych. Wysoki standard wykończenia wnętrz, znaczne przeszklenia i optymalny dostęp naturalnego światła dziennego oraz efektywne powierzchnie open space pozwalają na stworzenie bezpiecznych i komfortowych warunków pracy. Do dyspozycji najemców jest również naziemny parking samochodowy znajdujący się przed budynkiem. Biurowiec położony jest na warszawskim Ursynowie, w niedalekiej odległości od ul. Puławskiej – jednej z głównych arterii komunikacyjnych. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 15 minut, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – ok. 10 minut. Obiekt jest w całości zajmowany przez jedną firmę.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.
Zadzwoń do nas