KIR HQ

ul. Pileckiego 65, Warszawa, Ursynów

12345

5/5 (1 ocena)

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Krajowa Izba Rozliczeniowa HQ to nowoczesny budynek oferujący ponad 4 200 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia, rozmieszczonej na 4 kondygnacjach naziemnych. Wysoki standard wykończenia wnętrz, znaczne przeszklenia i optymalny dostęp naturalnego światła dziennego oraz efektywne powierzchnie open space pozwalają na stworzenie bezpiecznych i komfortowych warunków pracy. Do dyspozycji najemców jest również naziemny parking samochodowy znajdujący się przed budynkiem. Biurowiec położony jest na warszawskim Ursynowie, w niedalekiej odległości od ul. Puławskiej – jednej z głównych arterii komunikacyjnych. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 15 minut, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – ok. 10 minut. Obiekt jest w całości zajmowany przez jedną firmę.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchniaProsimy o kontakt
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informacje

  • Całkowita powierzchnia4 220 m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
KIR HQ, ul. Pileckiego 65, Ursynów, WarszawaKIR HQ, ul. Pileckiego 65, Ursynów, Warszawa

ul. Pileckiego 65
Warszawa, Ursynów

  • Dostępne biura0
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas