Nowoursynowska 139

ul. Nowoursynowska 139, Warszawa, Ursynów

12345

5/5 (3 oceny)

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Nowoursynowska 139 to nowoczesny budynek biurowy o charakterystycznej bryle, posiadający 7 kondygnacji naziemnych. Wysoki standard wykończenia oraz znaczne przeszklenia i optymalny dostęp światła dziennego, zapewniają komfortowe warunki pracy. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni, zarówno w układzie open space, jak i z podziałem na pokoje. Do dyspozycji najemców podziemne miejsca parkingowe i duży parking przed budynkiem. Biurowiec znajduje się w spokojnej okolicy południowej części miasta, na warszawskim Ursynowie, przy granicy z Wilanowem. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do pozostałych dzielnic, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W pobliżu liczne przystanki autobusowe, nieco dalej stacje I linii metra – Imielin i Natolin. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 20 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – ok. 15 minut.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchniaProsimy o kontakt
  • Stawka czynszu40—45 PLN/m2
  • Opłata eksploatacyjna10 PLN/m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
×
Nowoursynowska 139, ul. Nowoursynowska 139, Ursynów, WarszawaNowoursynowska 139, ul. Nowoursynowska 139, Ursynów, Warszawa

ul. Nowoursynowska 139
Warszawa, Ursynów

  • Dostępne biura0
  • Stawka czynszu40—45 PLN/m2

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas