Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Puławska 427

ul. Puławska 427, Warszawa, Ursynów

Zobacz biuro 22 243 04 88

Opis

Puławska 427 to budynek biurowo - handlowy oferujący ok. 4000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Obiekt posiada 3 kondygnacje naziemne. Na pierwszym piętrze znajduje się taras. Układ konstrukcyjny budynku pozwala na dowolną aranżację powierzchni, zgodnie z potrzebami najemcy. Atutem jest znajdujący się przy budynku bezpłatny, wielostanowiskowy parking naziemny. Obiekt zlokalizowany jest w południowej części miasta, na warszawskim Ursynowie, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. Biurowiec usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie obwodnic S2 i S79, co pozwala na szybki dojazd do tras wylotowych z miasta. Budynek położony jest w odległości 20 minut jazdy samochodem od centrum miasta i ok. 10 minut od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Obiekt sąsiaduje z rozwijającym się Centrum Handlowym Ursynów skupiającym liczne sklepy oraz restauracje.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informacje

  • Całkowita powierzchnia4 138 m2
  • Data zakończenia budowy1997

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.