Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Puławska 427

ul. Puławska 427, Warszawa, Ursynów

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Puławska 427 to budynek biurowo - handlowy oferujący ok. 4000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Obiekt posiada 3 kondygnacje naziemne. Na pierwszym piętrze znajduje się taras. Układ konstrukcyjny budynku pozwala na dowolną aranżację powierzchni, zgodnie z potrzebami najemcy. Atutem jest znajdujący się przy budynku bezpłatny, wielostanowiskowy parking naziemny. Obiekt zlokalizowany jest w południowej części miasta, na warszawskim Ursynowie, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. Biurowiec usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie obwodnic S2 i S79, co pozwala na szybki dojazd do tras wylotowych z miasta. Budynek położony jest w odległości 20 minut jazdy samochodem od centrum miasta i ok. 10 minut od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Obiekt sąsiaduje z rozwijającym się Centrum Handlowym Ursynów skupiającym liczne sklepy oraz restauracje.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Informacje

  • Całkowita powierzchnia4 138 m2
  • Data zakończenia budowy1997

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl - pokaż więcej

Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.
Zadzwoń do nas