Puławska 427

ul. Puławska 427, Warszawa, Ursynów

12345

3/5 (2 oceny)

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Puławska 427 to budynek biurowo - handlowy oferujący ok. 4000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Obiekt posiada 3 kondygnacje naziemne. Na pierwszym piętrze znajduje się taras. Układ konstrukcyjny budynku pozwala na dowolną aranżację powierzchni, zgodnie z potrzebami najemcy. Atutem jest znajdujący się przy budynku bezpłatny, wielostanowiskowy parking naziemny. Obiekt zlokalizowany jest w południowej części miasta, na warszawskim Ursynowie, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. Biurowiec usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie obwodnic S2 i S79, co pozwala na szybki dojazd do tras wylotowych z miasta. Budynek położony jest w odległości 20 minut jazdy samochodem od centrum miasta i ok. 10 minut od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Obiekt sąsiaduje z rozwijającym się Centrum Handlowym Ursynów skupiającym liczne sklepy oraz restauracje.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchniaProsimy o kontakt
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informacje

  • Całkowita powierzchnia4 138 m2
  • Data zakończenia budowy1997

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
×
Puławska 427, ul. Puławska 427, Ursynów, WarszawaPuławska 427, ul. Puławska 427, Ursynów, Warszawa

ul. Puławska 427
Warszawa, Ursynów

  • Dostępne biura0
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas