Knowledge Village

ul. Wiertnicza 141, Warszawa, Wilanów

12345

5/5 (1 ocena)

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Knowledge Village oferuje najemcom powierzchnię biurową do wynajęcia klasy A. Atutem jest dostęp do nowoczesnego zaplecza szkoleniowo – technologicznego. Na terenie obiektu są multimedialne sale szkoleniowe oraz punkt cateringowy. Do dyspozycji najemców 70 miejsc parkingowych. Biurowiec znajduje się na warszawskim Wilanowie tuż przy jednej z głównych arterii komunikacyjnej tej części miasta. Niedaleko przebiega trasa ekspresowa zapewniająca szybkie połączenie z Południową Obwodnicą Warszawy, a tym samym z trasami wylotowymi z miasta. Ponadto lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do transportu publicznego. W pobliżu liczne przystanki autobusowe. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego oraz do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina zajmuje ok. 20 minut. Budynek położony w niedużej odległości od terenów zielonych nad Wisłą oraz od Parku i Pałacu w Wilanowie.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchniaProsimy o kontakt
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Knowledge Village, ul. Wiertnicza 141, Wilanów, WarszawaKnowledge Village, ul. Wiertnicza 141, Wilanów, Warszawa

ul. Wiertnicza 141
Warszawa, Wilanów

  • Dostępne biura0
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas