Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Knowledge Village

ul. Wiertnicza 141, Warszawa, Wilanów

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Knowledge Village oferuje najemcom powierzchnię biurową do wynajęcia klasy A. Atutem jest dostęp do nowoczesnego zaplecza szkoleniowo – technologicznego. Na terenie obiektu są multimedialne sale szkoleniowe oraz punkt cateringowy. Do dyspozycji najemców 70 miejsc parkingowych. Biurowiec znajduje się na warszawskim Wilanowie tuż przy jednej z głównych arterii komunikacyjnej tej części miasta. Niedaleko przebiega trasa ekspresowa zapewniająca szybkie połączenie z Południową Obwodnicą Warszawy, a tym samym z trasami wylotowymi z miasta. Ponadto lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do transportu publicznego. W pobliżu liczne przystanki autobusowe. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego oraz do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina zajmuje ok. 20 minut. Budynek położony w niedużej odległości od terenów zielonych nad Wisłą oraz od Parku i Pałacu w Wilanowie.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl - pokaż więcej

Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.
Zadzwoń do nas