Królowej Marysieńki

ul. Królowej Marysieńki 26, Warszawa, Wilanów

12345

5/5 (1 ocena)

Zobacz biuro 22 101 00 09

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Królowej Marysieńki 26 to dom jednorodzinny, stanowiący skrajny segment w budynku szeregowym. Posiada dwie kondygnacje naziemne, użytkowe poddasze oraz przyziemie. Nieruchomość jest przystosowana do potrzeb działalności biurowej. Do dyspozycji najemców garaż w bryle budynku oraz miejsca postojowe przed posesją. Budynek znajduje się na warszawskim Wilanowie, w pobliżu Wisłostrady i innych głównych arterii komunikacyjnych tej części miasta. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 20 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – ok. 25 minut. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do przystanków autobusowych. Szybki transport do centrum pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej oraz hotelowej. W najbliższej okolicy znajduje się m.in. pałac królewski w Wilanowie, liczne ambasady oraz osiedla mieszkaniowe.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchnia308 m2
  • Stawka czynszu51 PLN/m2
  • Opłata eksploatacyjnado uzgodnienia

Informacje

  • Data zakończenia budowy1987

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 101 00 09
×
Królowej Marysieńki, ul. Królowej Marysieńki 26, Wilanów, WarszawaKrólowej Marysieńki, ul. Królowej Marysieńki 26, Wilanów, Warszawa

ul. Królowej Marysieńki 26
Warszawa, Wilanów

  • Dostępne biura1
  • Stawka czynszu51 PLN/m2
  • Dostępna powierzchnia308—308m2

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas