Marconich/ Osiedle Wilanów

ul. Marconich 2, Warszawa, Wilanów

12345

5/5 (1 ocena)

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Marconich 2 to 6-piętrowy budynek biurowo – usługowy z dozorem ochroniarskim, otoczony osiedlem mieszkalnym. Na życzenie najemcy istnieje możliwość wykonania dodatkowych prac adaptacyjnych w lokalu. Wjazd na teren przed blokiem jest chroniony szlabanem. W okolicy znajduje się duża ilość naziemnych miejsc parkingowych. Budynek położony jest w spokojnej okolicy, na warszawskim Wilanowie przy granicy z Mokotowem, blisko głównych arterii komunikacyjnych tej części miasta. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do pozostałych dzielnic, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu liczne przystanki autobusowe. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego oraz do Lotniska Chopina w Warszawie zajmuje niecałe 20 minut. W okolicy znajduje się m.in. Pałac w Wilanowie oraz siedziba stacji telewizyjnej.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchnia60—885 m2
  • Stawka czynszu36 PLN/m2
  • Opłata eksploatacyjna8 PLN/m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
×
Marconich/ Osiedle Wilanów, ul. Marconich 2, Wilanów, WarszawaMarconich/ Osiedle Wilanów, ul. Marconich 2, Wilanów, Warszawa
Szybkie zapytanie

ul. Marconich 2
Warszawa, Wilanów

  • Dostępne biura7
  • Stawka czynszu36 PLN/m2
  • Dostępna powierzchnia60—885m2

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas