Ideal Idea

ul. Działkowa 115, Warszawa, Ochota i Włochy

12345

5/5 (2 oceny)

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Ideal Idea to nowoczesny park biznesowy dostosowanego do potrzeb małych i średnich firm. Składa się z budynków biurowo – magazynowych, wyróżniających się najwyższym standardem wykonania. Możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni oraz wysokie okna i optymalny dostęp światła dziennego, zapewniają komfortowe warunki pracy. W budynkach nie ma części wspólnych. Biura trzypiętrowe są wyposażone w windę. Przylegające do biur magazyny są dostępne standardowo z poziomu parteru. Najemcy mogą korzystać z naziemnych miejsc parkingowych. Ideal Idea znajduje się w warszawskiej dzielnicy Włochy, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, co ma strategiczne znaczenie dla biznesów związanych z logistyką. W niedużej odległości od budynku znajduje się lotnisko, stacje kolejowe oraz główne arterie komunikacyjne tej części miasta, w tym trasa wylotowa i obwodnica Warszawy. Położenie umożliwia sprawny dojazd do pozostałych dzielnic stolicy, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu przystanki autobusowe, nieco dalej - tramwajowe. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje niecałe 20 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – mniej niż 15 minut.

Budynek należy do parku biurowego Ideal.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchniaProsimy o kontakt
  • Stawka czynszu11,50 €/m2PLN
  • Opłata eksploatacyjna8 PLN/m2

Informacje

  • Data zakończenia budowy2009

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Ideal Idea, ul. Działkowa 115, Ochota i Włochy, WarszawaIdeal Idea, ul. Działkowa 115, Ochota i Włochy, Warszawa

ul. Działkowa 115
Warszawa, Ochota i Włochy

  • Dostępne biura0
  • Stawka czynszu11,50 €/m2PLN

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas