Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

Sobinco

ul. Szyszkowa 34, Warszawa, Ochota i Włochy

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Sobinco to 4 kondygnacyjny budynek oferujący ok. 2 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Typowa kondygnacja wynosi ok. 550 m2. Przeszklone elewacje zapewniają optymalny dostęp do naturalnego światła dziennego, co podnosi komfort pracy. Konstrukcja budynku pozwala na dowolną aranżację wynajmowanej powierzchni. Do dyspozycji najemców 80 naziemnych miejsc parkingowych. Obiekt znajduje się w warszawskiej dzielnicy Włochy, w pobliży głównych arterii komunikacyjnych miasta oraz Południowej Obwodnicy Warszawy. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do pozostałych dzielnic stolicy, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. Pozwala też na szybki przejazd do tras wylotowych w kierunkach południowym i zachodnim. Zaletą lokalizacji jest bliskość Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina - jedynie 5 minut jazdy samochodem. Natomiast dojazd do Dworca Centralnego zajmuje ok. 15 minut.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Informacje

  • Całkowita powierzchnia2 224 m2
  • Powierzchnia typowego piętra500 m2
  • Data zakończenia budowy1999

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl - pokaż więcej

Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.
Zadzwoń do nas