Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

BGŻ HQ

ul. Kasprzaka 10/16, Warszawa, Wola

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

BGŻ HQ oddaje do dyspozycji najemców 23 000 m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej na warszawskiej Woli. Ten nowoczesny obiekt posiada biura w wysokim standardzie rozmieszczone na 5 kondygnacjach naziemnych. Konstrukcja nieruchomości pozwala na dowolną aranżację wnętrz, natomiast znaczne przeszklenia fasady zapewniają optymalny dostęp światła dziennego. Wszystko to zapewnia komfortowe warunki pracy. Biurowiec oferuje ok. 100 naziemnych miejsc parkingowych. Budynek w całości zajmowany przez jedną firmę – znajduje się w nim siedziba Banku BGŻ. W okolicy liczne sklepy, restauracje i hotele. Biurowiec znajduje się w pobliżu ul. Towarowej i al. Prymasa Tysiąclecia - jednych z głównych arterii miasta, co pozwala na bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami. W okolicy liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja II linii metra Rondo Daszyńskiego. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 5 minut, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – ok. 20 minut.. Lokalizacja budynku zapewnia szybki dojazd do nowych tras wylotowych w kierunku Poznania, Gdańska, Krakowa i Katowic.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Informacje

  • Całkowita powierzchnia23 000 m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.
Zadzwoń do nas