Niestety aktualnie nie ma dostępnych biur w tym budynku - pozostaw kontakt - niezwłocznie poinformujemy Cię jeśli pojawi się wolna powierzchnia.

BPH HQ

ul. Towarowa 25, Warszawa, Wola

Zobacz biuro 22 243 04 88

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Biurowiec BPH HQ oferuje ponad 15 300 m2 powierzchni biurowej na wynajem. Ten 8-kondygnacyjny nowoczesny budynek posiada biura o wysokim standardzie wykończenia. Do dyspozycji najemców duży, naziemny parking, na terenie zamkniętym przy budynku. Obiekt w całości zajmowany jest przez jedną firmę. Biurowiec jest położony w dzielnicy Wola, w pobliżu skrzyżowania ulic Prostej i Towarowej. Lokalizacja umożliwia sprawny dostęp do centrum miasta i innych jego części, zarówno transportem publicznym (w pobliżu stacja II linii metra), jak i prywatnym. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje 5 min., do Portu Lotniczego Warszawa - Okęcie 20 min. W okolicy są liczne sklepy, restauracje i hotele oraz jedno z największych w stolicy CH Złote Tarasy.

Oferta najmu

  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Opłata eksploatacyjna€/m2

Informacje

  • Całkowita powierzchnia15 330 m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 243 04 88
×

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl - pokaż więcej

Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu.
Zadzwoń do nas