BPH HQ

ul. Towarowa 25, Warszawa, Wola

12345

5/5 (1 ocena)

Zobacz biuro 22 101 00 09

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Biurowiec BPH HQ oferuje ponad 15 300 m2 powierzchni biurowej na wynajem. Ten 8-kondygnacyjny nowoczesny budynek posiada biura o wysokim standardzie wykończenia. Do dyspozycji najemców duży, naziemny parking, na terenie zamkniętym przy budynku. Obiekt w całości zajmowany jest przez jedną firmę. Biurowiec jest położony w dzielnicy Wola, w pobliżu skrzyżowania ulic Prostej i Towarowej. Lokalizacja umożliwia sprawny dostęp do centrum miasta i innych jego części, zarówno transportem publicznym (w pobliżu stacja II linii metra), jak i prywatnym. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje 5 min., do Portu Lotniczego Warszawa - Okęcie 20 min. W okolicy są liczne sklepy, restauracje i hotele oraz jedno z największych w stolicy CH Złote Tarasy.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchniaProsimy o kontakt
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt

Informacje

  • Całkowita powierzchnia15 330 m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 101 00 09
×
BPH HQ, ul. Towarowa 25, Wola, WarszawaBPH HQ, ul. Towarowa 25, Wola, Warszawa

ul. Towarowa 25
Warszawa, Wola

  • Dostępne biura0
  • Stawka czynszuProsimy o kontakt
  • Dostępna powierzchniaNone—Nonem2

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas