Unique Apartments

ul. Grzybowska 51, Warszawa, Wola

12345

5/5 (1 ocena)

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Unique Apartments to nowoczesny i wyjątkowy projekt składający się z trzech wież, z których najwyższa ma prawie 100 metrów wysokości. Kompleks oferuje apartamenty mieszkalne i na wynajem, przestrzenie biurowe wraz z centrum konferencyjno - biznesowym, lokale usługowe oraz liczne udogodnienia, m.in. basen, klub fitness i restaurację. Atrakcyjne powierzchnie biurowe zapewniają przyjazne i komfortowe warunki pracy na najwyższym poziomie. Atutem Unique Apartments jest efektowna architektura, najwyższej jakości materiały, ekskluzywne i designerskie wnętrza oraz prestiżowa okolica. Kompleks powstaje na terenie dynamicznie rozwijającego się Centralnego Obszaru Biznesu na warszawskiej Woli, w otoczeniu biurowców, banków, apartamentowców, hoteli i restauracji oraz w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych tej części miasta. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do pozostałych dzielnic, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacje II linii metra - Rondo Daszyńskiego i Rondo OZN. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje mniej niż 10 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – ok. 25 minut. Centrum handlowe Złote Tarasy oraz Pałac Kultury i Nauki są dostępne w zasięgu krótkiego spaceru. Położenie w ścisłym centrum pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej oraz hotelowej.

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchnia93—283 m2
  • Stawka czynszu100 PLN/m2
  • Opłata eksploatacyjnado uzgodnienia

Informacje

  • Całkowita powierzchnia24 000 m2
  • Data zakończenia budowy4Q.2021

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
×
Unique Apartments, ul. Grzybowska 51, Wola, WarszawaUnique Apartments, ul. Grzybowska 51, Wola, Warszawa
Szybkie zapytanie

ul. Grzybowska 51
Warszawa, Wola

  • Dostępne biura3
  • Stawka czynszu100 PLN/m2
  • Dostępna powierzchnia93—283m2

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas