MON PLAISIR

ul. Śmiała 26, Warszawa, Żoliborz

12345

5/5 (1 ocena)

Zobacz biuro 22 101 00 09

Dotknij mapy aby ją aktywować

Opis

Mon Plaisir to kameralna, stylowa i reprezentacyjna willa biurowa. Posiada dwa długie skrzydła, balkony i zielony, bardzo zadbany dziedziniec. Dwie kondygnacje naziemne oraz użytkowe poddasze zostały przeznaczone na pomieszczenia biurowe. Budynek wyróżnia się bardzo wysokim standardem wykończenia. Wysokie okna i optymalny dostęp światła dziennego, zapewniają komfortowe warunki pracy. Obiekt posiada sale konferencyjne. Do dyspozycji najemców miejsca parkingowe na dziedzińcu oraz wzdłuż ulicy. Budynek znajduje się w klimatycznej i spokojnej okolicy starego Żoliborza, blisko głównych arterii komunikacyjnych w tym Wisłostrady oraz największego w Polsce centrum handlowego Arkadia. W niedużej odległości przebiega droga ekspresowa S8 i droga krajowa nr 7. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do pozostałych dzielnic, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W okolicy liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, nieco dalej stacje I linii metra - Plac Wilsona i Dworzec Gdański oraz dworzec kolejowy – Warszawa Gdańska. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje niecałe 15 minut, do lotniska Chopina w Warszawie - około 30 minut. Położenie pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej oraz hotelowej.

Standard

  • Kontrola dostępu
  • Klimatyzacja
  • Łącze światłowodowe

Oferta najmu

  • Dostępna powierzchnia81 m2
  • Stawka czynszu100 PLN/m2

Niniejsze warunki mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty zawarcia jakiejkolwiek umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Szybkie zapytanie
Zobacz biuro
22 101 00 09
×
MON PLAISIR, ul. Śmiała 26, Żoliborz, WarszawaMON PLAISIR, ul. Śmiała 26, Żoliborz, Warszawa

ul. Śmiała 26
Warszawa, Żoliborz

  • Dostępne biura1
  • Stawka czynszu100 PLN/m2
  • Dostępna powierzchnia81—81m2

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas