mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!

mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!

mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!

Choć pomysł na mini-biuro z antresolą w poprzedniej siedzibie pracowni mode:lina™ okazał się strzałem w dziesiątkę, to wraz z rozwojem pracowni przyszła pora na powiększenie zespołu oraz przestrzeni do pracy. Nasz wybór padł na lokal w gruntownie wyremontowanej kamienicy w modnej i prężnie rozwijającej się dzielnicy Poznania.

Nowe studio to prosta i minimalistyczna forma zamknięta w monochromatycznej palecie kolorów, która jest spójna z identyfikacją wizualną biura mode:lina™. Przestrzeń pracowni została zaprojektowana jako dwie przeciwstawne kontrastujące ze sobą czarno-białe części. 

mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!

Zamów newsletter

Informujemy, że na swojej stronie www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby zwiększyć komfort korzystania z naszych usług i zoptymalizować naszą witrynę.
Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się jakie dane gromadzimy.

Zgadzam się, nie pokazuj tego komunikatu
Zadzwoń do nas