Biuro ALOHA

Biuro ALOHA

Biuro Aloha mieści się w budynku zlokalizowanym przy ulicy Jerzego Janosika 17 w Szczecinie. Wystrój tego miejsca łączy w sobie urbanistyczne, betonowe przestrzenie z elementami inspirowanymi naturą. Dominującymi barwami, które pojawiają się w biurze, są odcienie szarości i bieli. Zastosowanie takiej kolorystyki sprawia, że wnętrza prezentują się niezwykle schludnie i minimalistycznie. Inspiracja naturą jest widoczna między innymi na ścianach, gdzie pojawiają się ozdobne elementy florystyczne oraz motywy zwierzęce – flamingi. 

W duchu łączenia minimalistycznego wystroju z naturą urządzona została przestrzeń do pracy. Podłogi i ściany w odcieniach szarości zestawione są tutaj z biurkami w kolorze jasnego drewna. Przestrzeń udekorowano także zielonymi roślinami, które ożywiają otoczenie. Wszystko to tworzy wnętrze, które sprzyja zarówno pracy w skupieniu, jak i pozwala na redukcję stresu i uniknięcie korporacyjnej atmosfery.

Poza przestrzenią biurową, Aloha oferuje też dostęp do części wspólnych. Pracownicy mogą przygotować i zjeść posiłek we w pełni wyposażonym aneksie kuchennym, a także odpocząć w specjalnie przygotowanej do tego strefie relaksu. Wystrój korytarzy i toalet również koresponduje z obecnym w całym biurze schematem kolorystycznym, w którym dominują odcienie szarości. Pojawiają się tutaj jednak elementy wykończenia imitujące marmur, co podnosi prestiż całej przestrzeni. Sale konferencyjne pozwalają na przeprowadzenie spotkania biznesowego lub szkolenia. Dopracowane szczegóły ich wnętrza zapewniają profesjonalny wizerunek, a wysokiej jakości meble gwarantują komfort wszystkim uczestnikom spotkania.

Biuro Aloha to przykład przestrzeni, która dzięki wykorzystaniu prostych rozwiązań, staje się bardzo uniwersalna. To właśnie prostota wykończenia i postawienie na sprawdzone rozwiązania – minimalistyczną kolorystykę i subtelne ornamenty inspirowane naturą – sprawiają, że miejsce to nie będzie rozpraszające, co pozwoli pracownikom na efektywne wykonywanie swoich obowiązków.

Biuro ALOHABiuro ALOHABiuro ALOHABiuro ALOHABiuro ALOHABiuro ALOHABiuro ALOHABiuro ALOHABiuro ALOHABiuro ALOHABiuro ALOHABiuro ALOHABiuro ALOHABiuro ALOHABiuro ALOHA