BiznesHub PGE Narodowy

BiznesHub PGE Narodowy

BiznesHub PGE Narodowy to coworkingowa przestrzeń biurowa przeznaczona zarówno dla dużych korporacji, jak i dla małych firm oraz freelancerów. W pełni wyposażone biura serwisowane usytuowane w jednym z najważniejszych obiektów sportowych w stolicy to odpowiedź na nowe potrzeby całych zespołów oraz pojedynczych pracowników, którzy szukają inspirujących i dostosowanych do swoich wymagań przestrzeni do pracy. BiznesHub PGE Narodowy sprzyja atmosferze coworkingowej i możliwości dzielenia wspólnej, otwartej przestrzeni z członkami firm z wielu branż. Miejsce dla siebie znajdą tam również osoby, które szukają powierzchni do pracy indywidualnej i freelancerzy, którym obiekt oferuje możliwość wynajęcia pojedynczego biurka w wybranym przez nich pomieszczeniu lub prywatnego biura. 

Przestrzeń biurową obiektu BiznesHub PGE Narodowy charakteryzuje wykorzystanie w aranżacji wyrazistych kolorów. W zależności od wybranego biura motywem przewodnim mogą być barwy: niebieska, zielona, czerwona, pomarańczowa i fioletowa. W niektórych pomieszczeniach dominują  nieco bardziej stonowane odcienie, takie jak szarość i brąz. Charakterystyczne dla BiznesHub PGE Narodowy są przeszklone ściany, przez które rozpościera się inspirujący widok na płytę Stadionu Narodowego w Warszawie. Takie rozwiązanie zapewnia również lepsze naświetlenie przestrzeni biurowych.

Inspiracji pracownicy mogą poszukać także w pozostałej części budynku. Do ich dyspozycji oddano specjalnie wydzielone przestrzenie stylizowane na np. wnętrze samolotu z miejscami przy oknie, z którego rozpościera się widok na chmury, czy luksusowy i elegancki postarzany gabinet ze skórzanymi fotelami. W obiekcie znajdują się również specjalne budki telefoniczne, których ściany są udekorowane kolorowymi kwiatami. Takie rozwiązanie zapewnia całkowitą prywatność, co pozytywnie wpływa na komfort pracy najemców. Oprócz tego mogą oni korzystać z w pełni wyposażonych salek konferencyjnych i wykładowych, w których z łatwością można zorganizować spotkanie większej grupy osób. 

Dodatkowo obiekt oferuje swoim najemcom strefy relaksu z leżakami i zielenią. Dzięki nim pracownicy mogą odpocząć w otoczeniu naturalnych, stonowanych barw, co korzystnie wpłynie na efektywność ich pracy. W BiznesHub PGE Narodowy wynajmujący mają także dostęp do wspólnej, w pełni wyposażonej kuchni, w której mogą gotować i jeść posiłki. Poza powierzchniami do wypoczynku, w obiekcie znajdują się również miejsca do aktywnego spędzania czasu. Do dyspozycji najemców pozostają zatem: ścianka wspinaczkowa, zawieszone pod sufitem huśtawki oraz kolorowe poduchy, a wszystko to utrzymane jest w palecie barw odpowiadającej całemu obiektowi. Dzięki stworzeniu profesjonalnych i inspirujących przestrzeni, BiznesHub PGE Narodowy stanowi doskonałą przestrzeń do pracy zarówno dla dużych i małych przedsiębiorstw, jak i freelancerów, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby pracowników.

BiznesHub PGE NarodowyBiznesHub PGE NarodowyBiznesHub PGE NarodowyBiznesHub PGE NarodowyBiznesHub PGE NarodowyBiznesHub PGE NarodowyBiznesHub PGE NarodowyBiznesHub PGE NarodowyBiznesHub PGE NarodowyBiznesHub PGE NarodowyBiznesHub PGE NarodowyBiznesHub PGE NarodowyBiznesHub PGE Narodowy

Brookfield Partners sp. z o. o.
Browary Warszawskie, ul. Grzybowska 60
00-844 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000360740.
NIP: 1132807119