Co-work Tokyo

Co-work Tokyo

Biuro Co-work Tokyo mieści się w budynku ROBYG Business Center, który położony jest w Warszawie przy Alei Rzeczypospolitej. Nowoczesny biurowiec usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji oferuje przestrzeń przystosowaną do pracy, stworzoną z myślą o potrzebach pracowników. Ze względu na różnorodność pomieszczeń, odnajdą się tu zarówno pracownicy większych korporacji, jak i mniejsze firmy z różnych branż. 

Biuro Co-work Tokyo charakteryzuje niepowtarzalny, nowoczesny styl. Ściany wyłożone cegłą w białym kolorze i białe sufity bardzo dobrze komponują się z szarą wykładziną. Uwagę przyciąga też oświetlenie. W biurze znajdują się zarówno duże lampy, jak i pojedyncze żarówki, które wraz z dużymi oknami sprawiają, że wnętrze jest bardzo jasne. To wprowadza przyjazny i ciepły klimat. Ciekawym rozwiązaniem jest także ażurowa ścianka wydzielająca powierzchnię, która nadaje unikatowego charakteru, a jednocześnie czyni wnętrze otwartym i bardziej przestronnym.  

Dominującą kolorystykę przełamują  dodatki i elementy wyposażenia, takie jak fotele, poduszki czy doniczki w wyrazistym purpurowym kolorze, który występuje też w logo firmy. Domowego klimatu nadają rośliny rozmieszczone w donicach na podłodze. Pracownicy mają do dyspozycji stoły z krzesłami i fotele, w których mogę zarówno pracować, jak i spędzić przerwę. Niektóre krzesła, wykonane w nowoczesnym stylu, również pełnią funkcję dekoracyjną. Biuro Co-work Tokyo oferuje dużą, otwartą przestrzeń ze stołami i krzesłami, ale także mniejsze gabinety, umożliwiające pracę w zespołach czy organizowanie konferencji. 

Dzięki wszystkim zastosowanym elementom biuro Co-work Tokyo jest idealnym miejscem dla ceniących komfort i nowoczesność pracowników. Dzięki funkcjonalnemu wyposażeniu i dużej, otwartej przestrzeni, można poczuć się tu swobodnie. Z pewnością praca w takim miejscu stanie się przyjemniejsza, bardziej twórcza i inspirująca.

Co-work TokyoCo-work TokyoCo-work TokyoCo-work TokyoCo-work Tokyo

Brookfield Partners sp. z o. o.
Browary Warszawskie, ul. Grzybowska 60
00-844 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000360740.
NIP: 1132807119