G43 Office Center

G43 Office Center

G43 Office Center to nowoczesna przestrzeń biurowa, usytuowana w biurowcu przy ulicy Grzybowskiej 43 w Warszawie. Obiekt stanowi doskonałą ofertę dla swoich najemców i ich różnorodnych potrzeb. Ze względu na uniwersalność pomieszczeń, miejsce dla siebie znajdą tam całe zespoły pracowników dużych korporacji, ale także członkowie mniejszych firm i freelancerzy. Różnorodność stanowisk pracy pozytywnie wpływa zarówno na atmosferę coworkingową w biurze, jak i na możliwość pracy indywidualnej w całkowicie prywatnym pomieszczeniu.

Pomieszczenia biurowe G43 Office Center utrzymane są w stonowanych kolorach, które z założenia mają nie rozpraszać uwagi pracowników. Minimalistyczne wnętrza zaaranżowano więc głównie z wykorzystaniem barw białej i szarej, które obecne są zarówno na ścianach i podłogach, jak i na meblach. Niektóre wnętrza posiadają umeblowanie w kolorze jasnego drewna, co znacznie ociepla przestrzeń i przełamuje nieco surowość pomieszczeń, zachowując jednak nadal ich minimalistyczny charakter. Podobną rolę pełnią miękkie, kolorowe obicia na ścianach, utrzymane w odcieniach barwy niebieskiej, szarej oraz brązowej. Dzięki temu wnętrza zyskują na atrakcyjności, nie tworząc jednocześnie żadnych problemów w skupieniu się pracowników. Taki sam zabieg kolorystyczny zastosowano także przy aranżacji podłóg niektórych pomieszczeń. Dodatkowe elementy dekoracyjne stanowią przeszklone ściany pomieszczeń oraz drobne rośliny zdobiące biurka. 

Oprócz prywatnych biur oraz przestrzeni dla całych zespołów pracowników, G43 Office Center oferuje także dostęp do w pełni wyposażonych sal spotkań. Pomieszczenia te zostały wyposażone w duże stoły, krzesła i niezbędny sprzęt, dzięki którym przeprowadzenie spotkania lub konferencji dla większej grupy osób nie będzie stanowiło żadnego problemu. Dodatkowo w przestrzeni wydzielone zostały miejsca na specjalne budki telefoniczne zapewniające maksymalną prywatność. Do dyspozycji pracowników pozostaje również aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem, dzięki któremu mogą ugotować sobie posiłek i spędzić czas z innymi użytkownikami biura. Ze względu na wszelkie udogodnienia, które oferuje przestrzeń biurowa G43 Office Center, budynek stanowi jedną z lepszych propozycji dla osób i firm szukających w pełni wyposażonego, komfortowego i minimalistycznego biura, dostosowanego do ich indywidualnych potrzeb.

G43 Office CenterG43 Office CenterG43 Office CenterG43 Office CenterG43 Office CenterG43 Office CenterG43 Office CenterG43 Office CenterG43 Office CenterG43 Office Center