Green2Day

Green2Day

Green2Day to przykład eleganckiego, prestiżowego wnętrza biurowego, będącego jednocześnie strefą coworkingową oraz miejscem pracy indywidualnej. Obiekt znajduje się przy ulicy Szczytnickiej we Wrocławiu i stanowi atrakcyjną ofertę dla dużych i małych firm, które chcą rozwijać się w inspirującej i ekskluzywnej przestrzeni. Dodatkowym atutem biura jest jego położenie w centrum miasta.

Przestrzeń biurowa wrocławskiego obiektu Green2Day to doskonałe miejsce do efektywnej pracy. Ekskluzywne, w pełni wyposażone biura, to idealna wizytówka każdej firmy, która decyduje się na wynajem przestrzeni w tym budynku. To także indywidualnie dopasowane miejsce do pracy, które spełni wymagania nawet najbardziej wymagających najemców. Obiekt oferuje bowiem szereg udogodnień i duży wybór różnego rodzaju przestrzeni biurowych, które łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb pracowników. Do dyspozycji najemców są sale konferencyjne, w których mogą przeprowadzić większe spotkanie, duże biura dla całej grupy pracowników oraz pojedyncze biurka, z których mogą skorzystać freelancerzy. Obiekt wyposażony jest także w otwartą kuchnię dostępną dla wszystkich pracowników, gdzie mogą spędzić porę obiadową lub zaparzyć kawę i porozmawiać z innymi najemcami biura. Z przestrzeni biurowej wydzielono także miejsca relaksu oraz prywatne budki telefoniczne.

Green2Day to przestrzeń biurowa, która zaskakuje swoją nieoczywistością wystroju. Stanowi połączenie odważnych wzorów i kolorów z łagodnymi elementami wystroju w stonowanych barwach. Część miejsc przeznaczonych do pracy wyróżnia się charakterystyczną aranżacją, utrzymaną w ciemnych, głębokich odcieniach szarości, grafitu, granatu i bordo. Jednocześnie towarzyszą im jasne elementy wyposażenia, które stanowią przełamanie dla przeważających intensywnych kolorów wystroju, a wiele z nich zawiera motyw drewna o ciepłym odcieniu. Ten sam zabieg zastosowany został również w wykonaniu niektórych ścian i podłóg biura. Wzorzyste dywany na podłogach, duże i barwne lampy nad stołami oraz zawieszone na ścianach obrazy stanowią dopełnienie aranżacji. Wszystko to sprawia, że biuro staje się nie tylko przyjaznym dla pracowników miejscem, ale także atrybutem każdej firmy.

Green2DayGreen2DayGreen2DayGreen2DayGreen2DayGreen2DayGreen2DayGreen2DayGreen2DayGreen2DayGreen2DayGreen2DayGreen2Day