High5ive Kraków

High5ive Kraków

High5ive to nowoczesny kompleks pięciu biurowców usytuowanych w centrum Krakowa, przy ulicy Pawiej. Ciekawa, zmieniająca tony kolorystyka elewacji podkreśla niepowtarzalny charakter budynków. Biura złożone z różnorodnych pomieszczeń zapewniają świetne warunki do pracy indywidualnej i zespołowej. 

Biura High5ive odznaczają się pomysłowością zastosowanych rozwiązań i niepowtarzalnym stylem. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Elementy wyposażenia stwarzają przytulny klimat i sprawiają, że można poczuć się tu jak w domu. W pomieszczeniach znajdziemy komfortowe sofy z poduszkami, dywany czy obrazy na ścianach, które ocieplają klimat wnętrz. Uwagę zwraca też mnogość dodatków, które umilają zarówno pracę, jak i odpoczynek. Dominującą kolorystykę beżów i bieli przełamują meble i dodatki w wyrazistych barwach, które bardzo dobrze wpasowują się w stylistykę biura. Umieszczone w donicach rośliny sprzyjają harmonii i skupieniu. Dzięki ścianom o ciekawej konstrukcji, wykonanych z cienkich drewnianych listew, które oddzielają przestrzeń, powierzchnia staje się bardziej przestronna.

Organizacja pomieszczeń w High5ive została zaprojektowana z myślą o zróżnicowanych potrzebach pracowników. Znajdują się tu zarówno pojedyncze gabinety, sale przystosowane do spotkań czy konferencji, wydzielone miejsca z sofami, umożliwiające odpoczynek oraz kuchnia z niezbędnym sprzętem, stołami i krzesłami. Pomieszczenia są w pełni wyposażone. Pracownicy mają też do dyspozycji salę z dużymi ekranami, umożliwiającą zarówno chwilę odpoczynku, jak i spotkanie w większej grupie osób. 

Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że praca w biurze High5ive staje się przyjemna i inspirująca. Liczne dodatki tworzą komfortową atmosferę i są odpowiedzią na potrzeby pracowników.

High5ive KrakówHigh5ive KrakówHigh5ive KrakówHigh5ive KrakówHigh5ive KrakówHigh5ive KrakówHigh5ive KrakówHigh5ive KrakówHigh5ive KrakówHigh5ive KrakówHigh5ive KrakówHigh5ive KrakówHigh5ive KrakówHigh5ive KrakówHigh5ive KrakówHigh5ive Kraków