mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!

mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!

Mimo przywiązania firmy mode:lina™ do swojej poprzedniej siedziby, rozwój pracowni spowodował, że konieczna stała się przeprowadzka do większego biura. Na jego lokalizację wybrano wyremontowaną kamienicę ulokowaną na poznańskich Jeżycach. Projektantami  nowego biura był zespół, w skład którego weszli Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Kinga Kin, Małgorzata Szymańska, Anna Kazecka, Natalia Wasicionek i Patryk Lewiński.

Głównym zamysłem projektu było podzielenie przestrzeni biura na dwie strefy: wykończoną na biało powierzchnię przeznaczoną do pracy i ciemną część, w której mieszczą się szafy, aneks kuchenny oraz drzwi do łazienki. Zabieg ten wyznaczył strefę ze stanowiskami pracy i oddzielił ją od pozostałych części biura, a dodatkowo przyczynił się do powstania ciekawego efektu wizualnego. Zastosowanie jedynie dwóch kolorów – czarnego i białego – sprawiło, że wystrój jest minimalistyczny i schludny. Dodatkowo barwy te wpisują się w identyfikację wizualną firmy mode:lina™. 

Przestrzeń przeznaczona do pracy została urządzona zgodnie z minimalistycznym duchem, który przyświecał całemu projektowi. Kolorystyka tej części zawiera dwie barwy: czarną i białą. Pojawiają się tu także małe rośliny, które mają urozmaicać wystrój biura oraz pozytywnie wpływać na samopoczucie pracowników. Na białych podłogach tej strefy umiejscowione są czarne wspólne biurka i fotele w tym samym kolorze. Podobny minimalistyczny wystrój obecny jest także w pozostałych pomieszczeniach tej części, czyli w gabinecie założycieli biura mode:lina™ i w sali konferencyjnej. Powierzchnia wykończona na czarno oddzielona jest skosami, które nie tylko dynamizują przestrzeń biurową, ale także umożliwiają wprowadzenie ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest wkomponowanie drzwi do łazienki w taki sposób, że są one niewidoczne na pierwszy rzut oka. W wykończonej przy zastosowaniu ciemnych barw części biura znajduje się także aneks kuchenny oraz pojemne szafy. Do oświetlenia całej powierzchni  projektanci wykorzystali nieregularnie zawieszone świetlówki, które idealnie komponują się z  dynamicznym podziałem na strefy.

Pracowni mode:lina™ udało się zaaranżować nowe biuro w sposób, który pozwala na dopasowanie go do ciągle powiększającego się zespołu. Dzięki zastosowaniu minimalistycznej stylistyki przestrzeń biurowa sprzyja produktywności i kreatywności, a wprowadzenie intrygującego podziału na dwie monochromatyczne strefy, z pewnością zaciekawi osoby odwiedzające biuro. Nowa siedziba pracowni zapewnia więc zarówno komfortowe warunki pracy, jak i stanowi wizytówkę firmy.

mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!mode:lina™ z nową siedzibą na poznańskich Jeżycach!