Olivia Business Centre

Olivia Business Centre

Przestrzeń obiektu Olivia Business Centre została stworzona z myślą o dostarczeniu na rynek biurowy ciepłych, domowych wnętrz. Założeniem projektu było takie zaaranżowanie pomieszczeń, by kojarzyły się pracownikom z bezpiecznym, przyjaznym miejscem, w którym poczują się swobodnie. W Olivia Business Centre powstała wyjątkowa przestrzeń coworkingowa z nowoczesnymi i dopracowanymi pod względem aranżacji wnętrzami, sprzyjająca zarówno pracy grupowej, jak i indywidualnej, spełniająca rozmaite wymagania pracowników biura.

Głównymi cechami biura Olivia Business Centre są przytulność oraz domowe ciepło bijące z wnętrz już od ich progu. Efekt ten jest zasługą wielu komponentów, składających się na tę przyjazną, nowoczesną przestrzeń. Całość utrzymana jest w jasnych kolorach, głównie beżu, bieli i szarości. Przełamaniem tego schematu są pojedyncze ciemne ściany oraz elementy z materiału imitującego drewno, na przykład niektóre meble czy podłogi. Domowego nastroju dodają także zielone rośliny rozstawione w różnych miejscach biura, a także jasna wykładzina. Atmosferę ocieplają natomiast wysokie okna dostarczające wnętrzom naturalnego światła. Swoje miejsce pracownicy mogą odnaleźć nie tylko przy tradycyjnych, jedno lub kilkuosobowych stolikach. Mogą skorzystać także z dostępnych w biurze nietypowych dla tradycyjnego miejsca pracy siedzisk, takich jak duże kosze zawieszone pod sufitem, długie ławki umiejscowione przy oknach, fotele, poduchy czy leżanki stworzone z palet i miękkiego wykończenia. W przestrzeni nie brakuje elementów dekoracyjnych i osobistych, takich jak mapy świata na ścianach, zdjęcia zwieszone na ściance ozdobionej lampkami czy tablica ogłoszeń, którą można uzupełniać o własne dopiski.

Olivia Business Centre, oprócz miejsc do pracy indywidualnej i w kilkuosobowych zespołach, oferuje także inne pomieszczenia znacznie ułatwiające codzienne funkcjonowanie pracowników. Do ich dyspozycji pozostają zatem salki spotkań oraz specjalnie wyposażony pokój, w którym można przeprowadzić webinar. Dodatkowo w obiekcie znajdują się zapewniające prywatność budki telefoniczne. Z przestrzeni biurowej wydzielono także pomieszczenie, w którym mieści się wyposażona, utrzymana w kolorach bieli i czerni, kuchnia oraz jadalnia, w której pracownicy mogą wspólnie zjeść posiłek. Chwilę relaksu zapewnia natomiast kącik z grami i konsolą, dzięki któremu użytkownicy budynku mogą przez chwilę odłożyć pracę na bok i spędzić czas na innych aktywnościach. Wszystkie zabiegi zastosowane podczas aranżacji pomieszczeń sprawiają, że pracownicy otrzymują gotową, w pełni wyposażoną przestrzeń biurową, która dodatkowo inspiruje i może stać się prawie tak samo swobodna i przyjazna, jak własny dom.

Olivia Business CentreOlivia Business CentreOlivia Business CentreOlivia Business CentreOlivia Business CentreOlivia Business CentreOlivia Business CentreOlivia Business CentreOlivia Business CentreOlivia Business Centre