Poznań Maraton

Poznań Maraton

Poznań Maraton to wieżowiec, który oferuje nowoczesne biura dostosowane do zróżnicowanych wymagań najemców. Jego atutem jest lokalizacja w pobliżu Starego Miasta, która przyciągnęła już wiele firm. Biuro Maraton zainteresuje szczególnie te osoby, dla których ważny jest kontakt z naturą. Dzięki szerokiej ofercie biuro jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla korporacji, jak i mniejszych firm.

Biuro Poznań Maraton charakteryzuje się ciekawymi wnętrzami, w których drewno połączono z nowoczesnymi elementami aranżacji. Drewniane podłogi, stoły i krzesła bardzo dobrze komponują się ze szklanymi ścianami wydzielającymi powierzchnie. Unikalnego charakteru nadaje też roślinność, wśród której wyróżniają się drzewa umieszczone w przypominających beczki drewnianych donicach, a także kompozycje liści i kwiatów nad oknami. Wszystko to tworzy efekt ciągłego kontaktu z naturą i zapewnia poczucie spokoju i harmonii. Nowoczesne elementy wyposażenia sprawiają natomiast, że biuro staje się miejscem komfortowym, sprzyjającym pracy w skupieniu. Uwagę zwraca także zastosowana w biurze kolorystyka. Jasne podłogi kontrastują z nieco ciemniejszymi ścianami. Dzięki temu, barwy tworzą naturalną równowagę. 

Warta uwagi jest również organizacja pomieszczeń. W biurze znajdują się zarówno pojedyncze gabinety, jak i otwarta przestrzeń ze stołami, umożliwiająca swobodne komunikowanie się czy spotkania grupowe. Ciekawym rozwiązaniem są też sofy, pozwalające na odpoczynek i swobodną rozmowę z innymi osobami. Pracownicy mogą tu zarówno wykonywać swoje obowiązki, jak też odpocząć z kubkiem kawy. Jednocześnie wydzielone pomieszczenia pozwalają na indywidualną pracę w skupieniu. Biura wyposażone są także w niezbędny do pracy sprzęt.

Dzięki wszystkim udogodnieniom Poznań Maraton stanowi idealne miejsce dla pracowników ceniących sobie komfort i nowoczesność. Biuro oferuje przyjazną przestrzeń, w której można odnaleźć spokój i wyciszenie. Zastosowane rozwiązania sprzyjają kreatywności, dzięki czemu praca może stać się łatwiejsza i przyjemniejsza, a zarazem bardziej efektywna.

Poznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań MaratonPoznań Maraton