Spaces Platinium

Spaces Platinium

Spaces Platinium to w pełni wyposażone i umeblowane przestrzenie biurowe, przywodzące na myśl ciepły, domowy wystrój. Powierzchnia spełnia oczekiwania zarówno dużych zespołów i korporacji, jak i pojedynczych pracowników, którzy szukają dla siebie idealnego miejsca do pracy. 

Spaces Platinium oferuje nie tylko biura coworkingowe i sale konferencyjne, mieszczące duże grupy osób, ale także specjalnie przygotowane pojedyncze stoliki usytuowane w zacisznych sferach biurowca. Do dyspozycji najemców oddaje również prywatne budki telefoniczne. Dzięki temu miejsce pracy zapewnia jego użytkownikom to, co najważniejsze – przestrzeń umożliwiającą skupienie oraz wymianę inspiracji z innymi pracownikami. Dodatkowo budynek oferuje także specjalnie wydzielone miejsce z aneksem kuchennym i stolikami, gdzie pracownicy mogą poczuć się jak w domu, jedząc wspólnie posiłki i rozmawiając.

Motywem przewodnim aranżacji jest drewno w ciepłym odcieniu. Można zauważyć je w wystroju, na przykład w stolikach i biurkach, krzesłach oraz wysokich półkach. Jest również głównym elementem wykończenia pomieszczeń, które posiadają drewniany wzór na ścianach, podłogach, drzwiach, a nawet fragmentach sufitów. Oprócz tego w aranżacji wnętrz biurowca Spaces Platinium istotnymi są utrzymane w bieli, szarości i beżu jasne barwy, które zyskują dodatkowego ciepła dzięki wysokim oknom. Dzięki temu do pomieszczeń wpada naturalne światło dzienne i tworzy efekt przytulnej, komfortowej atmosfery. 

Przestrzeń jest wypełniona dużą ilością dekoracji, które umiejscowione zostały na stojących, rozległych półkach, a charakteru wnętrzom dodają także zawieszone nisko nad miejscami pracy lampy i minimalistyczne obrazy. Na całej przestrzeni biurowca obecne są też wysokie rośliny doniczkowe, które idealnie wpisują się w klimat jasnych, spokojnych, inspirowanych naturą wnętrz budynku. Wszystko to sprawia wrażenie domowego wystroju pomieszczeń, w których można poczuć się swobodnie, skupić na wykonywanych obowiązkach, a gdy trzeba – także odetchnąć od pracy, relaksując się wśród roślinności na jednej z wygodnych kanap.

Spaces PlatiniumSpaces PlatiniumSpaces PlatiniumSpaces PlatiniumSpaces PlatiniumSpaces PlatiniumSpaces PlatiniumSpaces PlatiniumSpaces PlatiniumSpaces PlatiniumSpaces PlatiniumSpaces PlatiniumSpaces PlatiniumSpaces Platinium