Allegro największym najemcą Fabryki Norblina

Allegro największym najemcą Fabryki Norblina

Warszawska Fabryka Norblina może pochwalić się podpisaniem umowy najmu z dużym najemcą. Do biurowca B kompleksu wprowadzili się pracownicy Allegro – lidera wśród internetowych platform zakupowych w Polsce.

Allegro to najpopularniejszy internetowy serwis zakupowy w Polsce. W związku z ciągłym rozwojem firmy platforma postanowiła stworzyć swoje nowe biuro w Warszawie, gdzie pracować będzie ponad 600 osób, zajmując jednocześnie około 16 200 mkw. powierzchni łącznej. Przeprowadzka pracowników do nowego biura zaczęła się już w lipcu. Firma Allegro zajmie tym samym pięć pięter budynku B Fabryki Norblina, co sprawia, że jest największym najemcą warszawskiego kompleksu.

Fabryka Norblina to wielofunkcyjny kompleks biurowy, łączący w sobie zarówno przestrzeń biurową o powierzchni 41 000 mkw., jak i usługowo-handlową, gastronomiczną czy rozrywkową. Obiekt jest własnością Grupy Capital Park i został usytuowany przy ulicach Żelaznej, Prostej i Łuckiej. Kompleks oferuje swoim najemcom trzykondygnacyjny parking podziemny, a dodatkowym atutem obiektu jest położenie w ścisłym centrum miasta.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)