1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. Gdański Business Center C-D
  4. ALTO jeszcze w tym roku wprowadzi się do Gdański Business Center

ALTO jeszcze w tym roku wprowadzi się do Gdański Business Center

ALTO jeszcze w tym roku wprowadzi się do Gdański Business Center

ALTO zdecydowało się na wynajęcie 1280 mkw. powierzchni biurowej w Gdańskim Business Center, nowoczesnym kompleksie biurowym w Warszawie. Umowa najmu obejmuje IV piętro budynku C i będzie obowiązywać przez 8 lat, a ALTO planuje wprowadzić się do obiektu przy ul. Inflanckiej w październiku 2023 roku.

ALTO to dynamicznie rozwijająca się firma doradcza, która oferuje profesjonalne usługi w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego, księgowego, kadrowo-płacowego oraz technologii w usługach podatkowych. Swoje usługi świadczy międzynarodowym przedsiębiorstwom z różnych branż. Firma specjalizuje się w obszarach takich jak ubezpieczenia, nieruchomości, usługi finansowe, private equity/venture capital, technologie, opieka zdrowotna i nauki przyrodnicze, energetyka oraz logistyka. Zespół ALTO składa się z ponad 170 doradców podatkowych i prawnych, certyfikowanych księgowych oraz innych specjalistów.

Gdański Business Center to nowoczesny kompleks składający się z czterech budynków biurowych klasy A, usytuowany w centrum Warszawy. Inwestycja została zrealizowana w dwóch fazach w latach 2014 i 2016. Oprócz powierzchni biurowych, kompleks oferuje różnorodne udogodnienia, takie jak restauracje, kawiarnie, salon kosmetyczny, przedszkole, centrum medyczne, klub fitness Zdrofit oraz dziedziniec z elementami zieleni. Na terenie kompleksu znajduje się również duża liczba miejsc parkingowych oraz infrastruktura dla rowerzystów. Wśród najemców Gdańskiego Business Center są takie firmy jak Provident Polska, KPMG, Allianz, Philip Morris, Euronet, KMD, Uber, Nielsen i Dell.

Lokalizacja kompleksu jest bardzo korzystna, gdyż znajduje się tuż przy stacji metra Dworzec Gdański oraz dworcu kolejowym Warszawa Dworzec Gdański. 

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)