AML RightSource wprowadza się do budynku Wadowicka 3C

AML RightSource wprowadza się do budynku Wadowicka 3C

AML RightSource, światowy lider w zakresie compliance w obszarze przestępstw finansowych, właśnie przeniósł się do nowego biura znajdującego się w budynku Wadowicka 3C, będącego częścią projektu firmy Wadowicka Sp. z o. o. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług wysoko wykwalifikowanych ekspertów AML oraz innowacyjnych technologii dla instytucji finansowych.

Nowe biuro, zajmujące trzy piętra o łącznej powierzchni 4,473 mkw na drugim, trzecim i czwartym piętrze budynku C, zapewni miejsca pracy dla około 540 pracowników. Biurowiec stanowi jedną z trzech części kompleksu biurowego Wadowicka 3, składającego się z siedmiopiętrowych budynków oddanych do użytku w 2021 roku.

AML RightSource oferuje szereg usług, w tym monitorowanie transakcji, zarządzanie alertami, rozszerzone przeglądy due diligence, a także doradztwo w zakresie zapobiegania oszustwom i przestępstwom finansowym.

Umowa najmu AML RightSource to największa transakcja najmu biurowego na krakowskim rynku w pierwszym półroczu 2023 roku. Kompleks Wadowicka 3, z certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent, oferuje łącznie około 32 tys. mkw. powierzchni biurowej, a jego charakterystyczną cechą jest łamana, szklana fasada. Dodatkowo, kompleks posiada zarówno naziemne, jak i podziemne miejsca parkingowe, co sprawia, że jest to inwestycja klasy A.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)