Biuro rachunkowe w wieżowcu DL Tower

Biuro rachunkowe w wieżowcu DL Tower

Nowy najemca w katowickim wieżowcu DL TOWER przy Alei Korfantego. Do budynku wprowadzi się spółka ConAcc Partners i otworzy tam swoje biuro rachunkowe.

Ostatni czas przyniósł katowickiemu budynkowi DL TOWER kilku nowych najemców. Wśród nich znalazło się także biuro rachunkowe spółki ConAcc Partners. Firma w swojej nowej siedzibie zajmie kilkaset metrów kwadratowych powierzchni do pracy. Tym samym kończy się już dostępna przestrzeń w nowoczesnym budynku, który został wynajęty już w 90 proc.

DL TOWER to nowoczesny biurowiec, który swoją wysokością sięga czternastu kondygnacji. Oferuje około 16 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Ten wyjątkowo ekologiczny budynek, który dysponuje certyfikatem BREEAM, posiada także wiele udogodnień dla swoich najemców. Są to między innymi naziemne i podziemne miejsca parkingowe, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz rozbudowana infrastruktura rowerowa. Katowicki wieżowiec jest bardzo młodym budynkiem, ponieważ został oddany do użytku w marcu bieżącego roku i należy do większego projektu mixed-use firmy Invest Group.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)