Biurowiec Cavatina Hall z nowym najemcą

Biurowiec Cavatina Hall z nowym najemcą

Do biurowca w Bielsku-Białej wprowadzi się nowy najemca. W budynku Cavatina Hall A swoją siedzibę będzie miała firma Precisely, działająca w obszarze nowych technologii.

Biurowiec Cavatina Hall zyskał ostatnio kolejnego najemcę. Do budynku A już w marcu przyszłego roku wprowadzi się firma działająca w branży nowych technologii – Precisely. Nowy najemca zajmie ponad 1 000 mkw. powierzchni do pracy na 3. piętrze budynku, gdzie powstanie ponad 90 stanowisk dla pracowników. Obecnie część zespołu formy Precisely korzysta z dostępnej w kompleksie Cavatina Hall przestrzeni do pracy Quickwork.

Cavatina Hall to nowoczesny obiekt zlokalizowany w Bielsku-Białej. Znajduje się on przy ulicy Dworkowej i Sempołowskiej. Dostarcza około 9 000 mkw. nowoczesnej powierzchni pod biura oraz lokale usługowe. W ramach tej inwestycji realizowane są także takie projekty jak studio nagraniowe oraz sala koncertowa. Obiekt uzyskał certyfikat BREEAM, co potwierdza zastosowanie wielu rozwiązań proekologicznych. Najemcy mogą korzystać z podziemnego parkingu dla samochodów oraz infrastruktury dla rowerzystów.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych doradców?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)