Biurowiec Moje Miejsce I na sprzedaż

Biurowiec Moje Miejsce I na sprzedaż

Już niedługo zmieni się właściciel biurowca Moje Miejsce I. Echo Investment planuje sprzedaż wielofunkcyjnego obiektu za niemal 50 milionów euro.

Warszawski budynek Moje Miejsce I to biurowiec należący do kompleksu noszącego tę samą nazwę. Dotychczasowym właścicielem obiektu jest Echo Investment, jednak spółka planuje sprzedaż budynku za kwotę równą niemal 50 milionom euro.

Moje Miejsce I jest atrakcyjnym obiektem, w którym swoje siedziby mają między innymi firma Mastercard, CitySpace czy Grupa Havas. Powierzchnia budynku sięga ok. 19 000 mkw. przestrzeni.

Moje Miejsce I to część większego kompleksu wielofunkcyjnego Moje Miejsce na Dolnym Mokotowie w Warszawie. W skład zespołu budynków wchodzą dwa biurowce o łącznej powierzchni ok. 35 000 mkw. wysokiej klasy powierzchni oraz pięć budynków z lokalami mieszkalnymi. Oprócz tego w obiekcie znajdują się także punkty usługowe. Dodatkowymi udogodnieniami dla najemców są naziemne i podziemne miejsca parkingowe oraz rozbudowana infrastruktura dla rowerzystów. Obiekt został także wyróżniony certyfikatem BREEAM na poziomie Very Good.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)