1. Biura do wynajęcia - Officelist
  2. Informacje z rynku biurowego
  3. Studio B
  4. Biurowiec Studio B na warszawskiej Woli oddany do użytku

Biurowiec Studio B na warszawskiej Woli oddany do użytku

Biurowiec Studio B na warszawskiej Woli oddany do użytku

Wydano pozwolenie na użytkowanie nowoczesnego biurowca Studio B, który stanowi część większej inwestycji firmy Skanska na terenie warszawskiej Woli. Kolejny etap tej inwestycji, składający się z ponad 100-metrowej wieży biurowej, jest obecnie w fazie przygotowań.

Studio B znajduje się pomiędzy stacjami metra Rondo ONZ i Rondo Daszyńskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Fabryki Norblina. Po dwóch latach od rozpoczęcia budowy, uzyskano zezwolenie na użytkowanie tego biurowca. Prace nad kompleksem rozpoczęły się w Warszawie w sierpniu 2021 roku. Pierwszy etap inwestycji składa się z 14-kondygnacyjnego budynku biurowego, który dostarcza na rynek stołeczny blisko 20 300 metrów kwadratowych powierzchni biurowej dostępnej do wynajęcia. Przed oddaniem do użytku, budynek został w pełni skomercjalizowany, a wśród najemców biurowca Studio B znajdują się m.in. spółki z grupy Societe Generale oraz Unum Życie i Business Link.

Najemcy biurowca mogą korzystać z urokliwych zielonych tarasów, eleganckiego lobby utrzymanego w skandynawskim stylu oraz kompleksowo zaaranżowanej przestrzeni zewnętrznej, która jest harmonijnie połączona z terenem kultowej Fabryki Norblina.

Inwestycja zlokalizowana przy Łuckiej 9 na warszawskiej Woli składa się docelowo z dwóch budynków. Choć obiekty są realizowane niezależnie, faza fundamentowa została przeprowadzona jednocześnie pod dwoma budynkami. W ramach drugiego etapu planowane jest wzniesienie wieży biurowej o wysokości ponad 100 metrów, która będzie oferować powierzchnię wynoszącą około 23 000 mkw.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)