Biurowiec z paryską nagrodą DNA PARIS DESIGN AWARDS

Biurowiec z paryską nagrodą DNA PARIS DESIGN AWARDS

Projekt realizowany przez firmę Cavatina Holding w Katowicach zdobył międzynarodowe uznanie. Grundmanna Office Park otrzymał nagrodę w kategorii "Architektura Biurowa" w ramach DNA PARIS DESIGN AWARDS 2023. Ponadto, jury postanowiło uhonorować tę inwestycję dodatkowym wyróżnieniem Five Star Award for Best Office Architecture Poland. Projekt architektoniczny kompleksu w Katowicach został opracowany przez zespół architektów Cavatina Group pod kierownictwem Piotra Jasińskiego. Aktualnie trwają intensywne prace budowlane przy ulicy Grundmanna, gdzie powstaje pierwsze piętra budynku. Roboty nad płytą fundamentową i stropami garażu podziemnego są w zaawansowanym stadium. Budowa inwestycji rozpoczęła się w grudniu 2022 roku, a po zakończeniu dostarczy na rynek niespełna 50 000 metrów kwadratowych nowoczesnej przestrzeni do pracy.

Grundmanna Office Park to duży kompleks biurowy o powierzchni 48 000 metrów kwadratowych, składający się z dwóch 7-piętrowych biurowców połączonych zielonym patio. Inwestycja oferuje również ponad 1 000 miejsc parkingowych na powierzchni naziemnej i podziemnej. W ramach oferty firmy Cavatina Holding w Katowicach dostępne będą elastyczne przestrzenie co-workingowe o podwyższonym standardzie, a na parterach znajdą się lokale handlowo-usługowe, w tym restauracje, kawiarnie, pralnia, fryzjer, kwiaciarnia i paczkomat.

Najemcy biurowców Grundmanna Office Park będą mieli dostęp do ponad 1 000 metrów kwadratowych zielonych tarasów oraz patio z boiskiem do gry w bule, ścieżkami rowerowymi i biegowymi. Na tylnej części inwestycji, nad brzegiem Rawy, powstanie rozległa strefa relaksu z zielenią i elementami małej architektury.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)