BLIK powiększa swoje biuro w X20

BLIK powiększa swoje biuro w X20

Polski Standard Płatności, operator systemu płatności mobilnych BLIK, rozszerzył swoje biuro w budynku X20. W rezultacie budynek X20 jest wynajęty w 98 procentach.

BLIK, będący systemem płatności mobilnych, jest zarządzany i rozwijany przez spółkę Polski Standard Płatności (PSP) i został uruchomiony w 2015 roku. Obecnie cieszy się on popularnością, posiadając 13,5 miliona aktywnych użytkowników polskich banków.

Pierwsi najemcy biurowca X20 na Dolnym Mokotowie w Warszawie wprowadzili się do obiektu w 2021 roku, w tym Polski Standard Płatności, właściciel marki BLIK. W maju 2023 roku operator płatności mobilnych zdecydował się zwiększyć swoją wynajmowaną dotąd powierzchnię biurową w budynku X20.

Budynek X20 jest energooszczędny i wyróżnia się zastosowaniem ekologicznych rozwiązań, co potwierdza certyfikat BREEAM na poziomie bardzo dobrym. Obiekt oferuje najemcom nowoczesną przestrzeń biurową klasy A, a także wiele udogodnień, takich jak stacje ładowania samochodów elektrycznych i mobilna aplikacja ułatwiająca korzystanie z infrastruktury.

Oprócz Polskiego Standardu Płatności BLIK, wśród najemców biurowca X20 znajdują się również: Universal Music Polska, Miele Polska czy Integer S.A. - Inpost.

Szybkie zapytanie

Na pytania odpowiadamy błyskawicznie ⚡⚡⚡ Nie wysyłamy spamu.

Informacja o polityce bezpieczeństwa danych osobowych na stronie officelist.pl. Więcej »

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych konsultantów?
Katarzyna Stalmach
Jakub Sarzyński
Adriana Binkiewicz
Filip Kościkiewicz
  • koordynacja i przyspieszenie procesu najmu biura
  • eksperckie wsparcie dzięki wieloletniej znajomości rynku
  • pomoc w negocjacjach
  • aranżowanie dla Ciebie prezentacji przestrzeni i spotkań
  • pomoc w kwestiach technicznych
TFI Skarbiec
New Balance
Shoplo
Hard Rock Cafe
Grand Parade (part of William Hill)